rejestracja online

SPECJALISTYCZNY KWAS HIALURONOWY

VISCODERM - jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. VISCODERM® ma postać sterylnego bezbarwnego żelu i jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii. Dzięki innowacyjnej technologii wykorzystanej do produkcji żelu na bazie kwasu hialuronowego preparaty VISCODERM® doskonale rozprowadzają się w tkankach. Skutecznie nawilżają, odmładzają i rewitalizują skórę od wewnątrz.

Szerokie zastosowanie gamy produktów VISCODERM® pozwala zadbać o skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz wierzchu dłoni. Kwas hialuronowy jest substancją zdolną związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest stosowany jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających.

Linia Produktów VISCODERM to Kwas hialuronowy naturalny, wytwarzany w procesie biotechnologicznym, nie sieciowany. Viscoderm to kwas hialuronowy nieodzwierzęcy, sterylny, apirogenny – bez ryzyka alergii i stanów zapalnych i infekcji skóry, typowych po zastosowaniu kwasu hialuronowego odzwierzęcego. Kwas hialuronowy VISCODERM jest wytwarzany bez GMO. Bez ryzyka zakażeniem wirusami i prionami TSE BSE.

Produkowany w najwyższych standardach jakościowych GMP ( Good Manufacturing  Practice )


 

VISCODERM ® 8mg HydroLIFT ACTION - opatentowana technologia Stężenie 0,8% ( 8mg w 1 ml ampulkostrzykawce );

Preparat wskazany do zastosowania dla skóry cienkiej i delikatnej oraz do kuracji profilaktycznej i zachowawczej. Pojemność 1 ml idealnie nadaje się do zastosowania dla takich problematycznych obszarów skóry jak okolice oczu, usta, zmarszczki palacza, linie marionetek.

VISCODERM ® 0,8 podaje się na głębokość do 1mm, w celu uzyskania odpowiedniego nawodnienia i wzmocnienia skóry szarej, matowej,pozbawionej sprężystości i blasku. Preparat stymuluje Preparat stymuluje namnażanie fibroblastów, produkcję nowego kolagenu i elastyny.

Zapewnia przyleganie poszczególnych keratynocytów.