rejestracja online

ZAMYKANIE NACZYNEK VEINWAVE

Urządzenie VeinWave™ to najlepszy możliwy wybór dla osób zmagających się z problem widocznych, pękniętych lub rozszerzonych naczynek. VeinWave™ gwarantuje natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek.

 

 Upragnione efekty widoczne od razu!

ulverin2

 

 

 

 

 

 

 

Metoda VeinWave™ daje pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych, nieestetycznych naczynek
bez skutków ubocznych, siniaków, blizn i przebarwień.

 

Jak działa VeinWave™?

Urządzenie wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości, co w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych. Energia przenoszona jest do miejsca wykonywania zabiegu poprzez ultra-cienką igłę, zapewniającą dokładne dozowanie, bez żadnego wpływu na skórę. Dzięki temu nie pojawia się ryzyko uszkodzenia tkanek podczas zabiegu. Energia przekazywana jest wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych, powodując ich zamknięcie i natychmiastowe zniknięcie.

 photo 2

 

15 minut i gotowe!

photo 3

Standardowe leczenie przy użyciu VeinWave™ trwa ok. 15 min.
W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył.

Jak wygląda zabieg?

photo 4

Technologia wykorzystywana podczas zabiegu wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek. Energia przekazywana jest przez bardzo cienką niklowaną, bądź złotą igłę w czasie 0,2 sekundy. Czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek. Odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5mm. Dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.

Standardowe leczenie przy użyciu VeinWave™ trwa ok. 15 min. W tym czasie możliwe jest wyeliminowanie około 80 – 100 cm leczonych żył. Tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zwykle zanika w ciągu kilku godzin lub czasem dni. Efekt leczenia jest widoczny od razu.

 

 Efekty zabiegu:

  • Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych, nieestetycznych naczynek.
  • Podczas zabiegu zamykania naczynek osoba wykonująca zabieg używa specjalnej lampy nagłownej ze zintegrowanym światłem spolaryzowanym. Dzięki podwójnie spolaryzowanemu światłu obraz naczyń krwionośnych znajdujących się w obszarze zabiegowym jest idealnie widoczny. Umożliwia to najdokładniejsze i najskuteczniejsze przeprowadzenie zabiegu.
  • Krótki czas zabiegu i natychmiastowy efekt.
  • Niska bolesność.
  • Niewielkie ryzyko występowania powikłań.
  • Brak okresu rekonwalescencji (zabieg można wykonywać przez cały rok, po zabiegu można się opalać)
  • Zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
  • Skuteczność w leczeniu wrażliwych obszarów: twarz, kostki i kolana.
  • Bezinwazyjna procedura, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA.

 

Dla każdego rodzaju skóry!

photo 5

Zdolność do skutecznego leczenia wrażliwych obszarów, takich jak twarz, kostki i kolana.

foto 3